زمان انتشار : 1 سال پیش
  • اشتراک بگذارید :

در اولین پستی که می خواهم در سایت املاک ویلا نوشهر قرار دهند در مورد زمین های شهرکی سعی می کنم همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم به بررسی قیمت زمینهای شهرک می‌پردازیم ویژگی هایی که زمین های شهرکی دارند و چند زمین شهرکی ارزان و همچنین با قیمت مناسب را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد در آخر نیز یک فایل زمین شهرکی با قیمت مناسب و به اصطلاح پول لازم را به شما هدیه خواهیم داد.

خرید زمین شهرکی نوشهر

زمین فروشی با ۴۳۶ متر در داخل شهرک در بندپی نوشهر که از روستاهای حومه نوشهر نیز می باشد این زمین که دارای جواز ساخت با بنای ۴۰۰ متر می باشد تمامی انشعابات روی زمین است از جمله اب و برق و گاز و تلفن و همچنین داخل بافت مسکونی نیز می باشد دارای ۱۸ متر بر بوده و در انتهای شهرک نیز می باشد و ویو ابدی دارد این شهرک که کلا تهرانی نشین یا غیر بومی نشین هستند دارای بهترین قواره از زمین ها می باشد پشت این شهرک نیز شهرک دیگری قرار دارد هر متر زمین در این شهرک حداقل متری دو میلیون می باشد و جاده آسفالته داخل شهرک نیز می باشد داشتن نگهبانی ۲۴ ساعته از حسن های دیگر این شهرک می بوده است تا جاده اصلی نیز کمتر از ۹۰۰ متر مسافت دارد و ما بین شهرهای نوشهر و رویان نور نیز می باشد زمین شهرکی نوشهر بیشتر مورد اعتماد خریداران غیر بومی است چرا که هم سند دارند و هم داخل بافت هستند.

قیمت زمین شهرکی نوشهر

خرید زمین ارزان شهرکی

با افزایش قیمت زمین ها در اطراف نوشهر دیگر باید دنبال زمین های بالای یک میلیون بود اما اگر بودجه شما برای خرید زمین در حومه نوشهر کم است می توانیم زمین هایی در داخل بافت با قیمت متری ۷۰۰ هزار تومان را به شما معرفی نمائیم یا حتی زمین های بیرون بافت در برند ترین مناطق نوشهر را به شما نشان دهیم که برای سرمایه گذاری بسیار مناسب هستند .

اما گر دنبال سرمایه زود بازده هستید زمین های چسبیده به بافت را به شما معرفی می کنیم تا بعد مدت کوتاهی بتوانید سرمایه خود را با خرید زمین در نوشهر دو برابر نمائید ویلا شهرکی لوکس نوشهر را باید حتما زمین خوب برای آن جستجو کرد

بعضی روستاها هستند که نوبت بافتشان در سال ۹۸ است مثل روستای بندپی نوشهر که سال حاضر نقشه طرح هادی دارد نقشه طرح هادی معمولا هر ده سال یکبار می باشد و هر ۵ سال نیز اصلاحیه می خورد و بعضی زمین ها وارد بافت می شود که وقتی وارد بافت شود براحتی جواز ساخت به آن تعلق می گیرد.

ارزش زمینهای شهرکی

بهترین زمین ها در یک منطقه زمین های شهرکی آن  منطقه هستند که بارها در همین سایت در مورد ارزش زمینهای شهرکی صحبت کردیم اما به طور خلاصه اگر عرض کنم باید بگویم زمینهای شهرک چون اکثراً دارای سند بوده و همچنین زمینهای داخل شهرک داخل بافت نیز هستند و شما به راحتی می توانید ساخت و ساز کنید برای یک غیر بومی بسیار گناه گزینه مناسبی است تقلب به شما برسانم اینکه همیشه اگر می خواهی زمین شهرک بخرید در شهرک های تازه تحصیل زمین خریداری کنید که نسبت به شهرک هایی که در آنها ساخت و ساز شده است قیمت زمین پایین تر است معمولا شهرک هایی که بیش از ۵۰ درصد زمین های آن ساخته شده است قیمت به نسبت بالاتری نسبت به زمینه های دارد که شهر کی هستند و تازه شروع به ساخت و ساز شده است.

خب همانطور که بهتر می‌دانید زمینهای شهرکی بسته خود شهرک لوکیشن‌های شهرک ارزش زمین ها متفاوت است یعنی تصور نکنید اگر زمین شهرکی پیدا کردید پس همه زمین های شهرکی که در آن منطقه یک قیمت دارد اصلا اینگونه نیست که هر زمین شهرکی بر اساس لوکیشن و ویژگیهای آن شهرک قیمت ها متفاوت می باشد.

شهرک های برند نوشهر

حتماً بر حسب کنجکاوی هم که شده میخواهید شهرک های برند موجود در نوشهر را بشناسید  و زمانی که قصد خرید زمین در نوشهر را داشتید به شما کمک کند. ببینید دوستان عزیز در هر منطقه‌ای شهرک برند وجود دارد یعنی اگر شما در چهره به شما یک شهرک برند را معرفی کنند مطمئنا شهرک منظره دریا را معرفی خواهند کرد که در خیابان ریاست جمهوری چلک وجود دارد البته این برند بهایی نیز دارد یعنی قیمت زمین الان در داخل همین شهر کمتر حداقل ۴۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

یا مثلاً در منطقه سیسنگان شهرک فردوس و بندپی شهرک سروستان و هر منطقه دیگری اگر شما ورود پیدا کنید شهرکهای برند زیادی را مشاهده خواهید کرد البته اینها برندترین شهرکهای منطقه هستند و شهرکهای زیادی در هر منطقه وجود دارد که بعضی ها اسما شهرک هستند و بعضیا واقعا یک شهرک لوکس به شمار می روند اینکه می‌گویم بعضیا به اسم شهرک هستند یعنی مالک زمین چند هزار متری را محصور نموده قطعه بندی نمود و آن را شهرک نامیده است در صورتیکه شهرک های قواعد و اساسنامه دارند که باید به آن توجه بسیاری شود.

فروش شهرک به صورت یکجا در نوشهر

یک خبر خوب هم به اون عزیزانی بدهم که خواهان خرید شهرک به صورت یکجا و کامل هستند یعنی اگر شما یک مجموعه شهرکی آماده را بخواهید خریداری کنیم که معمولاً خواستگاری نگو نه مجموعه‌ای شهرکی شرکت های بزرگ هستند که به عنوان تفرجگاه پرسنل خود را خریداری می کنند و همچنین اگر بخواهید یک شهرک های تازه تاسیس که هنوز با آن صورت در آن ساخت و ساز صورت نگرفته است را خریداری نمایید در مناطق مختلف از جمله عباس آباد نوشهر چالوس در مناطق ییلاقی مانند کجور و مرزن آباد نیز خریداری داشته باشید ما چند فایل با قیمت مناسب و شرایط پرداخت عالی که گاهاً به صورت ارز دیجیتال نیز می باشد را می توانیم به شما عزیزان معرفی کنیم.

خوب وقتی شما یک قطعه کوچک در یک شهر را خریداری میکنید یک ویلای را میخواهید در یک شهرک بخرید قیمت تمام شده با سودی که برای مالک دارد را به شما خواهد فروخت اما در مجموعه شهرکی بسیاری از این آیتم ها نادیده گرفته می‌شود و قیمت کلی و زیر قیمت کارشناسی به شما فروخته خواهد شد این گونه معاملات درست است که قیمت تمام شده بالایی دارد اما نسبت به خرید تفکیکی قطعات در یک شهر قیمت تمام شده آن بسیار پایین نیز میباشد.

قیمت زمین شهرکی چلک نوشهر

زمین شهرکی در اطراف چلک نوشهر خوب قیمت بالاتری نسبت به روستاهای همجوار دارد.

برند بودن منطقه چلک نوشهر سبب شده است که این روستا هم شهرک‌های بسیار خوبی در آن ساخته شود و هم ارزش زمین‌های شهرکی در خود چلک نوشهر بالاتر از میانگین روستاهای دیگر باشد.

الان شما شهرک انوش چلک نوشهر را اگر در نظر بگیرید به طور میانگین قیمت زمین در این منطقه حداقل متری ۲۵ میلیون تومان می‌باشد.

اگر بخواهید شهرک‌های ساحلی را مدنظر قرار دهیم میانگین قیمت زمین در چلک اون هم در شهرک‌های ساحلی حداقل متری ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

نکته بسیار مهمی که در مورد زمین‌های شهرکی وجود دارد این است که در نوشهر خوب ما خیلی زمین شهرکی داریم شهرک‌های ضعیف متوسط و خوبی در نوشهر وجود دارد اما شما در چلک هر نوع شهرکی وارد بشید و زمین خریداری کنید ارزشمند است.

قیمت زمین شهرکی بندپی نوشهر

الان زمین شهرکی در بندپی که یکی از روستاهای چسبیده به چلک می‌باشد و در قسمت غربی روستای چلک واقع شده است به طور میانگین قیمتی در حدود متری ۲۰ میلیون تومان دارد.

شهرک‌های خوبی هم در بندپی وجود دارد از شهرک نوروزی گرفته تا شهرک روژینا و سایر شهرک‌های برند بندپی که همه آنها داخل بافت بوده و سند نیز دارند.

معمولا شهرک‌های بند پیج چون تعدادشون در اندازه تعداد انگشتان یک دست می‌باشد به خاطر محدود بودن ارزش بالایی دارند در حدود ۸ ویلا در این مجموعه وجود دارد که کمترین قیمت ویلای موجود در این مجموعه حداقل ۱۲ تا ۱۵ میلیارد تومان می‌باشد.

قیمت زمین شهرکی مزگاه نوشهر

قیمت زمین شهرکی در مزگاه نوشهر با سایر روستاها بسیار متفاوت می‌باشد در نظر بگیرید که مزگاه مابین بندپی و ساحل دریا است.

خوب اولاً وسعت روستای مزگاه کم می‌باشد دوماً با این طرح جدیدی که در نوشهر اجرا شده و از خود نوشهر تا روستای چلک تمام زمین‌های ساحلی زیر نظر شهرداری نوشهر رفته است.

بافت متراکم روستایی که در مزگاه وجود دارد و از دست دادن ساحل زیبای مزدا سبب شده است ارزش منطقه مزگاه به یکباره با افت شدیدی همراه باشد.

اما خب شهرک پاسارگاد ، شهرک آذربون ، شهرک پشتوان همه این‌ها در مزگاه وجود دارد و واقعاً هم شناخته شده است.

خرید زمین شهرکی سنددار نوشهر

من خود به شخصه با تجربه‌ای که نزدیک به دو دهه در بحث مسکن و ملک در شمال کشور و شهر نوشهر دارم کمتر شهرکی را دیدم که زمین‌ها یا ویلاهای موجود در آن سند تک برگ نداشته باشد.

شهرکی یا ویلاهای شهرکی اگر سند داشته باشند سند آنها تک برگ ولی مشاع می‌باشد این مشاع بودن به دلیل هزینه‌هایی است که در خود شهرک ایجاد شده شما تصور کنید از یک زمین ۱۰۰۰ متری اگر سه قطعه زمین ۳۰۰ متری تفکیک شود حداقل ۱۰۰ متر از زمین مالک برای دسترسی به این سه قطعه هدر می رود.

مشاع بودن سندهای شهرکی به همین دلیل است.

شهرک سنددار تقریباً در هر روستایی از حومه نوشهر وجود دارد.

خوب وقتی یک زمین سند داشته باشد مطمئناً باید در داخل بافت یا داخل طرح هادی نیز باشد.

حالا اگر همه این توضیحاتی که خدمت شما عرض کردیم را کنار هم بگذارید شما وقتی یک زمین شهرکی خریداری می‌کنید در اصل یک زمین داخل بافت با سند و محصور شده را خریداری می‌کنید.

آیا ما زمینی ارزشمندتر از زمین‌های شهرکی داریم؟!

 

منبع : https://amlakpourvali.com

  • آگهی دهنده : ویلا نوشهر
  • شماره تماس : 09119911028
  • کد ملک : 00