زمان انتشار : 5 سال پیش
  • اشتراک بگذارید :

ویلا ارزان نمای جنگلی نوشهر

این ویلا زیبای ۱۰۰ متری به همراه ۲۰۰ متر زمین، سند دار , نوساز با نمای زیبای جنگلی در منطقه ی صلاح الدین کلا قرار دارد از خصوصیات این منطقه می توان به امن بودن و نزدیکی آن به پارک های جنگلی و ساحلی سیسنگان و شهرستان نور (پایتخت ساحلی ایران) و بسیاری دیگر از مناطق توریستی اشاره کرد و یکی از خصوصیات منطقه ی صلاح الدین کلا فاصله ی کم آن از جنگل و دریا میباشد به گونه ای که فاصله ی دریا و جنگل ۲ کیلومتر و گاها حتی به یک کیلومتر نیز میرسد، این ویلای دوخوابه داخل بافت بوده و شما می توانید مجوز ساخت نیز برای آن به آسانی بگیرید.

ویلای شهرکی نوساز

یکی از دلایل محبوبیت ویلا های شهرکی امنیت آنها حتی در صورت عدم حضور صاحب خانه به مدت طولانی است ما در نوشهر شهرک های لوکس زیادی داریم ، مانند شهرک منظر دریا و شهرک قرقاول و … و این همه محبوبیت شهرک های شمال مازندران به ویژه شمال غرب مازندران بی دلیل نیست! شهرک ها علاوه بر امن بودن محل ساخت زیبا ترین و لوکس ترین ویلا ها هستند و معمولا مناطق غیر بومی نشین شمال تلقی میشوند و محل سکونت افرادی است از استان های دیگر قصد خرید ویلا لوکس در شمال را دارند. ویلا ارزان نمای جنگلی نوشهر قابل معاوضه با خودرو نیز میباشد

ویلای ارزان نوشهر

همانطور که میدانید قیمت ویلا و زمین در این چند ساله چندین برابر شده و زمین در نواحی صلاح الدین کلا از متری ۷۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون رسیده! به همین دلیل یکی از دغدغه های کسانی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند پیدا کردن ویلای ارزان در شمال است و پیشنهاد ما به شما این ویلای فوق العاده به قیمت ۶۵۰ میلیون تومان است که با توجه به اینکه این ویلا شهرکی است و درون بافت بوده و نوساز است این قیمت باور نکردنی است! و حتی شما قابلیت پرداخت اقساطی را نیز دارید به اینصورت که نصف مبلغ را نقد و نصف دیگر را شرایطی پرداخت کنید.

 

 

  • آگهی دهنده : ویلا نوشهر
  • شماره تماس : 09119911028
  • کد ملک : 00