زمان انتشار : 5 سال پیش
  • اشتراک بگذارید :

می‌خواهم امروز به صورت خیلی شفاف ولی کامل در مورد کجور و پول با شما صحبت کنم در مورد روستاهای کجور با شما صحبت کنم از کندلوس و لشکنار و ویسر گرفته تا حیرت و دشت نظیر و لرگان با شما بگویم می‌خواهم نیرس و بسطام در کجور را به شما معرفی کنم  زمین‌های هکتاری در کجور به شما پیشنهاد خواهم کرد و زمین‌های ارزان و البته زمین‌های شهرکی در کجور را نیز پیشنهاد خواهم کرد.

قیمت زمین در کجور

کجور نوشهر که معروف به نگین مازندران می باشد دارای چند ده روستای بسیار زیبا می باشد که هر کدام از هر کدام زیباتر می باشد خود شهر کجور که اخیرا تبدیل به شهر شده دارای بیمارستان و امکانات رفاهی از جمله بانک و … می باشد اما روستاهای این شهر چیز دیگری است روستاهای زیبایی چون کندلوس ، دلسم و ویسر ، لرگان ، کلیک ، دشت نظیر و بسیاری از روستاهای دیگر است زمین مذکور که حدود ۱۰۰۰ متر می باشد و داخل بافت نیز می باشد و هر متر آن را می توانید ۳۵۰ هزار تومان خریداری نمائید خرید زمین در کجور با توجه به آب و هوای سرد و خشکی که دارد و منظره زیبایی که دارد و در تمام طول سال نیز قابل استفاده می باشد

قیمت خرید زمین در کجور

خرید زمین سند دار کجور

اگر بومی منطقه نباشید و قصد خرید زمین در کجور کرده باشید شاید بزرگترین معیار برای شما سند دار بودن زمین است که به شما حق می دهیم با توجه به کلاهبرداری هایی که می شود دنبال فایل شسته رفته باشید اما چون کجور و روستاهای زیرمجموعه جزء مناطق ییلاقی می باشد .

معمولا کمتر پیش می آید که زمین سنددار پیدا کنید جز اینکه سند مادر داشته باشد و بعد تفکیک سند مجزا تعلق بگیرد . ما در پست خرید زمین در مرزن آباد کامل در مورد خرید زمین های سنددار توضیح داده ایم اگر تمایل داشته اید می توانید برای اگاهی بیشتر این قسمت را مطالعه کنید .

به علت کم بودن تعداد زمین‌های سنددار در کجور معمولاً قیمت این زمین‌ها نیز کمی بالاتر است.

معمولا یک خریدار زرنگ تنها به واسطه سنددار بودن زمین آن را اولویت خرید قرار نمی‌دهد .

گاهاً فروشنده تنها به خاطر داشتن سند زمینی را با قیمت متری یک یا دو میلیون تومان بالاتر برای فروش قرار می‌دهد.

صورتی که اگر خریدار زمینی با بنچاق درست و حسابی را خریداری کند با کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان می‌تواند برای زمین خود سند تک برگ و شش دانگ نیز دریافت نماید.

قیمت زمین داخل بافت در کجور

زمین های کجور دارای قیمت های متفاوتی می باشد ممکن است در روستایی قیمت زمین داخل بافت از متری یک میلیون تومان شروع شود و ممکنه در روستای دیگر از متری دو میلیون تومان شروع شود اینها همه و همه به ویژگی های هر روستا بستگی دارد.

از این رو نمی توان قیمت کلی دارد اول باید مشخص کنید کدام روستا زمین میخواهید

بگذارید مثالی بزنم اگر دنبال خرید زمین کندلوس هستید دنبال زمین داخل بافت زیر قیمت متری ۳ میلیون تومان نباشید چرا که ارزش زمین های این روستا با توجه به شهرتی که دارد بی شک بالاترین قیمت ها را در روستاهای کجور دارد.

این تنها شامل کندلوس و زانوس نمی‌شود الان شما اگر در دشت نزدیک و لشکنار نیز دنبال خرید زمین باشید مطمئناً قیمت کمتر از این را نخواهید یافت.

معمولاً زمین‌های داخل بافت آن هم زمین با کاربری مسکونی گران قیمت‌ترین زمین هر منطقه می‌باشد.

زمین‌های داخل بافت با کاربری باغی و زراعی نیز ارزش بالایی دارند و برای ساخت ویلا تنها به یک تغییر کاربری نیاز دارید.

خرید زمین ارزان در کجور نوشهر

قیمت خرید زمین در کجور نوشهر متفاوت است اگر دنبال خرید زمین ارزان و قیمت مناسب هستید و قصد سرمایه گذاری در بلند مدت را دارید به شما توصیه می کنیم که حتما به دنبال زمین های هکتاری و زمین های خارج از بافت یا الحاق به بافت باشید که سود خوبی را در مدت زمان نه چندان طولانی را به همراه دارد و شما هم حتما مطلع هستید که اکثر سرمایه داران بزرگ به سراغ خرید زمین های هکتاری و خارج از بافت می روند یا زمین  به همراه خانه های کلنگی که گزینه خوبی برای حفظ و رشد چند برابری سرمایه تان به حساب می رود .

ما  خرید زمین های قیمت مناسب و ارزان در منطقه کجور و خرید زمین در نوشهر را برای سرمایه گذاری به شما پیشنهاد میکنیم که همانطور که اطلاع دارید منطقه ی کجور به شدت رو به رشد و توسعه می باشد و به زودی یکی از قطب های توریستی شمال کشور می شود و بسیاری از گردشگران و غیربومی نشنیان برای خرید زمین و ویلا به منطقه روی آوردند . قیمت بعضی از مناطق و روستاهای کجور هنوز رشد چندانی نداشته است و بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و معامله می باشد .

بررسی قیمت زمین در  روستاهای کجور

روستای مهم کجور که استقبال غیر بومی‌ها از آن بیشتر از سایر روستاهای کجور است عبارتند از:

  • روستای کندلوس کجور
  • روستای ویسر کجور
  • روستای زانوس کجور
  • روستای نیرس کجور
  • روستای بسطام کجور
  • خود شهر کجور

خرید زمین زانوس کجور

زانوس در همسایگی کندلوس واقع شده است و روستاهایی چون اتاق سرا نیز در همجواری این روستا قرار دارد.

زانوس یک منطقه واقعاً زیبا می‌باشد با جنگل‌های بسیار زیبا و آب فراوانی که این روستا دارد معمولاً برای غیر بومی‌ها جز گزینه‌های اول برای خرید ، چه زندگی و چه سرمایه‌گذاری است.

فاصله زانوس با مرزن آباد نیز کمتر از نیم ساعت می‌باشد طرح هادی در این روستا اجرا شده شما زمین‌های داخل بافت و دارای طرح هادی را می‌توانید به راحتی خریداری نمایید.

زمین سنددار نیز در زانوس به تعداد محدود اما باز وجود دارد میانگین قیمت زمین در زانوس کجور نیز چیزی در حدود متری تا ۸ میلیون تومان می‌باشد.

قیمت زمین کندلوس کجور

خود کندلوس دقیقاً با چالوس چیزی در حدود یک ساعت فاصله زمانی دارد اما آب و هوای کندلوس و قدمت چند هزار ساله این منطقه سبب شده است علاوه بر زیبایی که دارد بسیار مناسب سرمایه گذاری و زندگی باشد.

کندلوس همانطور که در بالا عرض شد چسبیده به روستای زانوس می‌باشد معروف به میخ ساز نیز می‌باشد.

موزه کندلوس و جاده موزه کندلوس از مناطق معروف این روستا به شمار می‌رود.

الان قیمت زمین به صورت میانگین در خود کندلوس و زمین داخل بافت حداقل متری ۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

زمین نزدیک به بافت و زمین خارج بافت در کندلوس به ویژه در جاده موزه کندلوس چیزی در حدود بین متری ۲ تا ۳ و نیم میلیون تومان معامله و خرید و فروش می‌شود.

زمین در ویسر کجور

آقا جان ما بارها عرض کردیم ویسر اولین یا دومین روستای  برند منطقه کجور به شمار می‌رود.

دلم و وی سر کجور در فاصله ۲۰ دقیقه‌ای از خود کجور به شمار می‌رود بسیار منطقه زیبایی می‌باشد جنگل‌های ویسر واقعاً مثال زدنی هستند.

یک جاده خاکی از سمت نوشهر و جاده معدن نوشهر به سمت ویسر وجود دارد که واقعاً از دل جنگل و لابلای درختان زیبای کجور می‌گذرد.

فاصله میثم تا خود شهر کجا نیز به کمتر از ۲۰ دقیقه می‌رسد نزدیک بودن به شهر چالوس از امتیازات مهم این منطقه می‌باشد.

الان قیمت زمین در ویسل برای زمین داخل بافت شما کمتر از ۴ یا ۵ میلیون تومان برای هر متر مربع پیدا نمی‌کنید.

شهرک‌های خوبی هم در ویسر وجود داره و زمین‌های شهرکی در ویسر بسیار معامله می‌شود.

قیمت زمین دشت نظیر کجور

منطقه دشت نظیر که زیر مجموعه کجور می‌باشد در فاصله تقریباً می‌شود گفت ۲۰ دقیقه‌ای از مرزن آباد واقع شده است.

الان هر متر زمین در دشت نزدیک برای زمین‌های داخل بافت حداقل مت سه و نیم تا ۴ میلیون تومان معامله می‌شود.

برای زمین‌های نزدیک به بافت یا همان الحاق به بافت با اختلاف متری حداقل یک میلیون تومان پایین‌تر نسبت به زمین‌های داخل بافت در دشت نظیر خرید و فروش می‌شود.

قیمت زمین‌های خارج بافت که فاصله بیشتری با بافت یا طرح هادی دارند قیمت کمتر و حدود متری ۵۰۰ هزار تومان به بالا می‌باشد.

خرید زمین بسطام کجور

شاید تنها روستای دارای گاز در حومه شهر کجور را می‌توان نیرس و بسطام کجور نام برد که از طرف مرزن آباد به این دو روستا گاز شهری ارسال شده است.

نیرس و بسطام در فاصله تقریباً ۱۵ دقیقه‌ای از مرزن آباد واقع شده‌اند که از طریق باندر و یک راه قدیمی ولی صعب العبور نیز در دسترس است.

زمین بسطام نیرس برای زمین‌های داخل طرح هادی و به اصطلاح داخل بافت چیزی در حدود متری حداقل ۴ تا ۵ میلیون تومان خرید و فروش میشود.

زمین الحاق به بافت یا چسبیده به بافت در بسطام نیز حدوداً متری میلیون تومان به طور میانگین معامله می‌شود.

زمین خارج بافت از متری یک میلیون تومان تا ۳ میلیون تومان در بسطام و نیرس خرید و فروش می‌شود.

اگر شما می‌خواهید اقدام به خرید زمین در کجور نمایید من بسطام را به دلیل اینکه تنها روستایی است در نعمت گاز برخوردار است پیشنهاد می‌کنم.

قیمت زمین شهرکی در کجور

در کجور چند شهرک آماده به ساخت و گاهاً ساخته شده برای خرید و فروش وجود دارد که در داخل طرح هادی و داخل بافت هستند یک سری شهرک‌ها تازه تاسیس بوده و یک سری شهرک‌ها هم چند ویلا در آن برای فروش وجود دارد.

خود منطقه کجور شهرک‌هایی که در حال تاسیس هستند به نظر بنده و با تجربه‌ای که در این چند سال به دست آوردم گزینه‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری هستند.

چرا که شهرک‌های تازه تاسیس به دلیل اینکه در کف قیمتی خود قرار دارند و هنوز شهرک تمام کار نبوده و ویلاسازی در آن صورت نگرفته است میتوان زیر قیمت کارشناسی آن را خریداری نمود.

در کجور الان کمترین زمینی که داخل بافت باشد چیزی در حدود متری ۵ میلیون تومان به طور میانگین قیمت دارد.

زمین‌های خوارج بافت هم الان در کجور قیمت آنها کمتر از متری ۲ میلیون تومان نیست.

خرید زمین تا یک میلیارد در شمال کجور

یکی از دوستان حرف قشنگی زد الان اگه شما بخواهید یک موکت خریداری کنید حداقل متری یک و نیم میلیون تومان قیمت دارد ما می‌خواهیم به شما زمینی بدهیم که از قیمت موکت هم ارزان‌تر است 🙂

ما می‌توانیم یک سری ملک‌های بسیار ارزنده در کجور که در اختیار مالکینی می‌باشد که بسیار هم پول لازم هستند به شما معرفی کنیم تا زیر قیمت آن را خریداری کنید.

اگر به شما بگو هم تقریباً یک سوم قیمت زمین را هم می‌توانید به صورت اقساطی پرداخت نمایید چه می‌گویید؟!

امروز شما با املاک ویلا نوشهر خیلی راحت می‌توانید مالک زمین در شمال کشور به ویژه در راستای جاده تهران به شمال باشید.

ما به شما زمینی را معرفی خواهیم کرد که در امتداد آزادراه تهران شمال نیز باشد.

اگر به دنبال خرید زمین زیر قیمت و نزدیک به یک میلیارد تومان یا زیر یک میلیارد تومان در شمال هستید حتماً با مشاورین املاک ما تماس بگیرید.

قیمت زمین هکتاری کجور

زمین‌های هکتاری در کجا تقریباً می‌توان گفت همه آنها کاربری ندارند و خارج بافت هستند.

و اگر شما قصد دارید برای ساخت و ساز از این زمین‌ها استفاده کنید در حال حاضر امکان چنین کاری وجود ندارد.

زمین‌های خارج بافت زیادی در کجا وجود دارد از یک هکتار گرفته تا ۲۰ هکتار که ما می‌توانیم برای شما معامله کنیم.

حتماً می‌خواهید بدانید قیمت زمین‌های هکتاری در کجور چقدر است ببینید دوستان لوکیشن زمین در تعیین قیمت زمین بسیار مهم است اما خب حداقل از متری ۵۰۰ هزار تومان وجود دارد به بالا که به عوامل زیادی بستگی دارد.

این نوید رو به شما می‌دهیم اگر علاقمند هستید برای اهداف مختلف حتماً زمینه هکتاری خارج بافت بگیرید ما مناطق بسیار خوبی به شما معرفی خواهیم کرد که هم دارای شیب کمی باشد هم دارای انشعابات باشد و هم از آب فراوانی برخوردار باشد.

خرید زمین تا یک میلیارد در نوشهر

اگر به شما بگویم که شما با یک میلیارد تومان می‌توانید یک زمین شهرکی داخل بافت در محدوده حومه نوشهر و کجور خریداری نمایید آیا تعجب می‌کنید.

معمولا افراد تصور می‌کنند برای خرید زمین شهرکی باید مبلغ هنگفتی در حساب خود داشته باشند تا بتوانند اقدام به خرید زمین داخل بافت یا حتی شهرکی نمایند.

اما انگار شما املاک پورولی و املاک ویلا نوشهر را دست کم گرفتید ما به شما ملک‌هایی را معرفی خواهیم کرد که علاوه بر زیر قیمت بودن هم شهرکی باشند و هم داخل بافت باشند.

یک ملک زیر قیمت مانند این زمین ۳۰۰ متری که در داخل بافت در شهر کجور در داخل شهرک با متری تقریباً سه و نیم میلیون تومان همان چیزی است که شما با بودجه خود یعنی کمتر از یک میلیارد تومان می‌توانید خریداری کنید و سود خوبی در زمان معامله ببرید.

 

  • آگهی دهنده : ویلا نوشهر
  • شماره تماس : 09119911028
  • کد ملک : mo1