زمان انتشار : 12 ماه پیش
 • اشتراک بگذارید :

ویلا لوکس در چیلک نوشهر

اگر تو عمرتون ویلا لوکس خواستین ببنید و هرچقدر گشتید ندیدید شک نکنید که جستجوی ویلا لوکس در چیلک نوشهر به مخزن یا منبع ویلاهای لوکس در نوشهر بخصوص چلک رسیده اید یک جستجوی کوچک تو سایت کنید می بینید که بهترین و شیک ترین ویلاها رو دارید اینجا مشاهده می کنید.

ویلاهایی با قیمت میلیاردی و امکاناتی که هوش از سرتون میپرونه. ویلاهایی با امکاناتی چون هوشمند بودن ساختمان و استخردار بودن و بسیاری از امکانات مشابه دیگر که همه و همه رو میتونید تنها در سایت ویلا نوشهر مشاهده کنید بهتره سر و چشم خودتونو درد نیارم و به مشخصات ویلا که در زیر آمده رجوع کنید .

ویلا لوکس در چیلک نوشهر

مشخصات ویلا لوکس

ویلای مذکور دارای حدودا ۳۶۰ متر زمین و ۴۳۰ متر بنای تریبلکس می باشد نزدیک دریا و جنگل بوده و پیاده میتونید چند دقیقه ای به هر کودومشون برسید دارای سه خواب با مستر و کمد دیواری از بهترین جنس ها است بهره برده است اصولا خود ساختمان هم مهندسی ساز است و هم از بهترین متریال در ساختش بهره برده است ما بین نوشهر و نور واقع شده و گرمایش از کف دارد دو پذیرایی داشته که در پذیرایی دوم هم از یک آشپزخانه کوجک بهره برده است فروش شرایطی نیز از دیگر ویژگی های این ملک است.

این ویلا انصافاً از امکانات بسیار خوبی برخوردار است و مطمئناً در زمره یکی از گزینه‌های خرید شما قرار خواهد گرفت.

ویلای لوکس اقساطی در چلک

اینکه میگیم اقساطی واسه این نیست شما رو جذب خودمون کنیم این ویلا هم بصورت شرایطی فروخته میشه و هم معاوضه ای است با ملک و خودرو . البته تهاتر کامل انجام نمیشه اما میتونید زیر قیمت اونو بخرید اگر قصد خرید نقدی دارید نمیخوام زیاد اذیتتون کنم اما فروش ویلا چلک نوشهر یعنی خرید ویلا لوکس در بهترین و برندترین نقطه از حومه نوشهر که هر چی ویلا تازه ساخت توش باشه شک نکنید بالای دو میلیارد قیمت دارد به دلیل قیمت بالای زمین اون و هزینه ساخت یک ویلا می باشد.

اصلا ویلاهای لوکس و لاکچری با توجه به قیمت بالایی که دارند و حجم کم نقدینگی که در کشور وجود دارد باید به صورت معاوضه و اقساطی خرید و فروش شود.

الان خریدار برای ویلاهای ارزان نیز سعی در معامله شرایطی دارد این ویلا که بالای چند ۱۰ میلیارد قیمت دارد مطمئناً اگر به صورت نقد معامله شود جای تعجب دارد.

ویژگی ویلاهای لاکچری چلک

معمولاً ویلاهای لاکچری در چلک نوشهر حداقل چند مورد از مواردی که می‌خوام خدمت شما عرض کنم را دارند.

خب بهتر از بنده می‌دانید که هر ویلایی را نمی‌توان برند یا لوکس و لاکچری نامید ن همین منطقه چلک نوشهر خودش برند است و کسی که می‌خواهد در چلک سرمایه‌گذاری کند و یا اقدام به ساخت ویلا نماید حتماً یک ویلای لوکس و لاکچری خواهد ساخت تا حتماً از برند بودن منطقه نهایت استفاده را ببرد و ارزش ملک خود را چند برابر کند.

 • متراژ بالای ویلا
 • استخردار بودن ویلا
 • سونا و جکوزی ویلا لوکس
 • مدارک کامل در ویلای لوکس
 • قرار داشتن در لوکیشن خوب در چلک
 • استفاده از متریال خوب در ساخت ویلا
 • شهرکی بودن ویلاهای لوکس و لاکچری

پس هر کسی قصد خرید ویلا لوکس در شمال را داشته باشد و منطقه چلک در نوشهر را انتخاب کند تقریباً نصف راه را رفته است.

 • آگهی دهنده : ویلا نوشهر
 • شماره تماس : 09119911028
 • کد ملک : 00