زمان انتشار : 3 سال پیش
  • اشتراک بگذارید :

ویلا لوکس در چیلک نوشهر

اگر تو عمرتون ویلا لوکس خواستین ببنید و هر ی گشتین ندیدین شک نکنید که جستجوی ویلا لوکس در چیلک نوشهر به مخزن یا منبع ویلاهای لوکس در نوشهر بخصوص چسلک رسیده اید یه جستچوی کوچیک تو سایت بکنید می بینید که بهترین و شیک ترین ویلاها رو دارید اینجا میبینید ویلاهایی با قیمت میلیاردی و امکاناتی که هوش از سرتون میپرونه. ویلاهایی با امکاناتی چون هوشمند بودن ساختمان و استخردار بودن و بسیاری از امکانات مشابه دیگر که همه و همه رو میتونید تنها در سایت ویلا نوشهر مشاهده کنید بهتره سر و چشمتونو درد نیازم و به مشخصات ویلا که در زیر آمده رجوع کنید .

ویلا لوکس در چیلک نوشهر

مشخصات ویلا لوکس

ویلای مذکور دارای حدودا ۳۶۰ متر زمین و ۴۳۰ متر بنای تریبلکس می باشد نزدیک دریا و جنگل بوده و پیاده میتونید چند دقیقه ای به هر کودومشون برسید دارای سه خواب با مستر و کمد دیواری از بهترین جنس ها است بهره برده است اصولا خود ساختمان هم مهندسی ساز است و هم از بهترین متریال در ساختش بهره برده است ما بین نوشهر و نور واقع شده و گرمایش از کف دارد دو پذیرایی داشته که در پذیرایی دوم هم از یک آشپزخانه کوجک بهره برده است فروش شرایطی نیز از دیگر ویژگی های این ملک است.

ویلای لوکس اقساطی

اینکه میگیم اقساطی واسه این نیست شما رو جذب خودمون کنیم این ویلا هم بصورت شرایطی فروخته میشه و هم معاوضه ای است با ملک و خودرو . البته تهاتر کامل انجام نمیشه اما میتونید زیر قیمت اونو بخرید اگر قصد خرید نقدی دارید نمیخوام زیاد اذیتتون کنم اما فروش ویلا چلک نوشهر یعنی خرید ویلا لوکس در بهترین و برندترین نقطه از حومه نوشهر که هر چی ویلا تازه ساخت توش باشه شک نکنید بالای دو میلیارد قیمت دارد به دلیل قیمت بالای زمین اون و هزینه ساخت یک ویلا می باشد.

  • آگهی دهنده : ویلا نوشهر
  • شماره تماس : 09119911028
  • کد ملک : 00