زمان انتشار : 4 سال پیش
  • اشتراک بگذارید :

ویلا شهرک میانجی چلک نوشهر

اونچه که باید برای ما ارزشمند باشد در خرید یک ویلا این است کجا ویلا میخرید وقتی میگیم ویلا شهرک میانجی چلک نوشهر یعنی بهترین انتخاب برای یک خریدار واقعی که دنبال لوکس ترین و برندترین منطقه نوشهر جهت داشتن یک ویلای لوکس می باشد چلک خودش سرآمد مناطق نوشهر است شما تو چلک زمین زیر ۳ میلیون نمی تونید پیدا کنید در بعضی نقاط چیلک همین الان که اغاز سال ۹۹ است زمین متری ده میلیون تومان است پای کوه در چلک یک شهرک هایی داره که وقتی پا بزارید توش کفتون میبره 🙂 . ارزش ملک شما در چلک نسبت به جاهای دیگه ، یقین بدونید تو چلک چند برابر جاهای دیگر حومه نوشهر می باشد . چلک یا همون چیلک بهترین مکان برای سرمایه گذاری است.

مشخصات ویلا

خودتون منصفانه نگاه کنید این ویلای ۲۵۰ متری که ۲۲۰ متر بنا داره اونم تو شهرک میانجی چلک ، با سه خواب بزرگ مستر دار و کمد دار ، که تراس بزرگی رو به جنگل داره و نزدیک به جاده اصلی و دریا نیز است چقدر براش قیمت میزارید؟ اما ما قیمت پایینتری بهتون معرفی می کنیم این ویلا الان حدود دو نیم میلیون بیشتر قیمت نداره اونم تو جایی که زمینش بالای متری ۵ میلیون قیمت گذاری شده است هر جور حساب کنید شما برد کردید و بهترین سرمایه گذاری رو انجام دادید حالا بمونه که هم سند دارد و هم دوبلکس و … است .

ویلا در چلک

هر کسی الان تو چلک زمین داشته باشه یک میلیاردر است 🙂 اگر دنبال خرید ویلا هستی بهتره گوشیتو برداری و یک زنگ با دفتر مشاور املاک پورولی بزنی اونوفت دستت میاد تو نوشهر اوضاع قیمت ها بعد این کرونای منحوس چقدر استما افزایش قیمت داشتیم اما هنوز نه به اون صورتی که باید باشد است. هنوز میتونید با فروش ویلا چلک سود خودتونو بکنید که به ماه نرسیده قیمت ها رشد عیجیبی خواهد داشت.

  • آگهی دهنده : ویلا نوشهر
  • شماره تماس : 09119911028
  • کد ملک : 00