زمان انتشار : 5 سال پیش
  • اشتراک بگذارید :

فروش ویلا ارزان شمال

اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید اما بودجه زیادی ندارید یا قصد ندارید زیاد هزینه کنید املاک ویلا نوشهر تصمیم به فروش ویلا ارزان شمال کرده این ویلا با حدود ۲۰۰ متر زمین و ۱۶۰ متر بنا که دارای سه خواب بوده و نوساز نیز است دارای سند و جواز ساخت می باشد تا نوشهر فاصله کمی دارد در شمال کشور اصولا ویلا ارزان یا کم است یا اگر است در مناطق برند نیست اما این قضیه فرق می کند این ویلای تازه ساخت در بهترین شهر و بهترین نقطه از شمال کشور قرار دارد معمولا نوشهر و چالوس از شهرهای برند مازندران می باشد قیمت این ویلا حدود ۶۵۰ میلیون می باشد فروش شرایطی نیز در دستور کار نیز است اما این شرایط در سر معامله مشخص خواهد شد .

ویلا در شمال

معمولا وقتی حرف از شمال می شود باید به استان های شمال از جمله مازندران ، گیلان و گلستان فکر کرد و از همه توریستی تر مازندران است شاید به دلیل وجود جاده های هراز و کندوان باشد که این استان را به تهران وصل می کند و سالانه میلیون ها نفر وارد این استان می شود کمتر ایرانی است که دوست ندارشته باشد یه تیکه زمین در شمال داشته باشد اما فروش زمین در شمال به دلیل بالا رفتن قیمت ها کار سختی شده است ویلا ارزان در نوشهر کم است .

ویلا ارزان

این عنوان که مطرح می شود همه میرن تو فاز ویلا زیر ۲۰۰ میلیون . که باید بگم اون دوران گذشته است چرا که در سال ۹۷ هم قیمت زمین سه برابر شده و هم هزینه ساخت ویلا بیش از سه برابر شده است این امر سبب شده اون ویلای ۱۰۰ میلیونی الان بشه ۴۰۰ میلیون تومان . با همه این تفاسیر اگر هنوز در فکر خرید ویلا در شمال کشور هستید ما به عنوان نماینده شما در منطقه می توانیم مشاوره رایگان به شما بدهیم تا با آگاهی بیشتر دست به خرید بزنید .

  • آگهی دهنده : ویلا نوشهر
  • شماره تماس : 09119911028
  • کد ملک : y5