زمان انتشار : 8 ماه پیش
  • اشتراک بگذارید :

فروش آپارتمان چالوس محوطه کاخ

امکان نداره شما تو چالوس جایی بهتره از محوطه کاخ پیدا کنید حالا یکی پیدا شده و قصد فروش آپارتمان در محوطه کاخ رو کرده است آیا میشه این فرصت خوب رو از دست داد د ر صورتی که هر کی تو محوطه کاخ خانه بخره امکان نداره اونو بفروشه از اون بهتر اینکه فروشنده پول لازم است حتی با خودرو لوکس نیز معاوضه می کند اینها همه نشون از خوشانسی شما دارد که همچین فرصت خوبی رو برای خرید آپارتمان در چالوس نثار شماره کرده است این آپارتمان یکی دو سال ساخت که سند هم دارد اونم زیر قیمت منطقه می باشد ارزش ملک خیلی بیشتر از اون چیزی است که توسط مالک تعیین شده است چرا که محوطه کاخ از برندترین مناطق چالوس بشمار می رود.

فروش آپارتمان چالوس محوطه کاخ

قیمت آپارتمان در محوطه کاخ

شمایی کی محوطه کاخ چالوس را برای خرید آپارتمان انتخاب کرده‌اید مطمئناً می‌دانید این منطقه برندترین منطقه چالوس است.

محوطه کاخ درست در بالای شهر چالوس قرار دارد و شما وقتی یک آپارتمان خوب در این منطقه خریداری کنید دو حسن و دو ویژگی خاص دارد یکی از این ویژگی‌ها دوری از ترافیک می‌باشد که به نظر من مهم‌ترین ویژگی در چالوس همین موضوع است.

موضوع دوم اینکه این منطقه معمولاً به عنوان شمال شهر چالوس شناخته می‌شود و از مناطق بالا شهر چالوس می‌باشد.

آپارتمان در معبد کاخ معمولاً بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان به طور معمول معامله می‌شود خب یک موقعی است مالک قیمت بالاتری برای ملک خود در نظر می‌گیرد .

قیمت‌های بالاتری که برای آپارتمان در محوطه کاخ در نظر گرفته می‌شود عوامل متعددی دارد علاوه بر لوکیشن و نوساز بودن آپارتمان امکانات آپارتمان است که می‌تواند در قیمت نهایی آن تاثیرگذار باشد.

پیش خرید آپارتمان در محوطه کاخ چالوس

به قدری بازار شاهد رکود بوده و قدری هزینه‌ها ساخت بالا رفته است که این فرصت برای خریدار فراهم آمده است که با پیش خرید آپارتمان از تورم پیش رو در امان باشد.

اینگونه پیمانکار نیز میتواند با خیال راحت‌تری ملک خود را به سرانجام برساند فقط توجه داشته باشید در پیش خرید آپارتمان و در عقد قرارداد تزیینات داخلی از جمله شیرآلات و کابینت را خود خریدار بر عهده بگیرد تا باب میل خود آن را تکمیل نماید.

قیمت آپارتمان هم الان کمتر از ۵ میلیارد در محوطه کاخ بعید می‌دانم وجود داشته باشد جز اینکه یک آپارتمان قدیمی ساخت باشد.

توصیه من این است اگر شما قصد خرید آپارتمان در رادیو دریا یا محوطه کاخ را دارید اولویت را محوطه کاخ چالوس قرار دهید.

نکته مهم دیگر که ترجیح می‌دهم آن را بیان کنم این است که آپارتمان‌هایی که الان در محوطه کاخ ساخته می‌شوند در تعداد طبقات بالا و تعداد واحدهای بیشتری ساخته شده به آپارتمان‌های تک واحدی به ندرت دیگر در محوطه کاخ ساخته شوند.

آپارتمان نوساز در محوطه کاخ چالوس

گرانترین آپارتمان‌ها آپارتمان‌های نوساز هستند چرا که در بهترین متریال ساخته می‌شوند وقتی یک مالکی در بهترین لوکیشن یک شهر آپارتمانی را احداث می‌کند مطمئن از بهترین مصالح و متریال استفاده خواهد کرد.

الان آپارتمان نوساز در محوطه کاخ حداقل متری ۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که البته باز بسته به لوکیشن آپارتمان و امکانات و تعداد واحدهای هر طبقه دارد.

معمولاً افرادی که دنبال خرید آپارتمان در چالوس هستند ما محوطه کاخ را به عنوان گزینه اول پیشنهاد می‌کنیم مخصوصاً برای غیر بومی‌هایی که از تهران تشریف آوردند و علاقمند از ترافیک تهران رهایی پیدا کنند.

البته این نکته را هم عرض کنم امروز آپارتمان‌هایی که ساخته می‌شود همگی دارای سند هستند مشاعات آسانسور و انباری دارند هر پیمانکاری سعی می‌کند امکانات مدرنی به آپارتمان خود اضافه کند.

  • آگهی دهنده : ویلا نوشهر
  • شماره تماس : 09119911028
  • کد ملک : 00