زمان انتشار : 6 ماه پیش
  • اشتراک بگذارید :

قیمت زمین در باندر مرزن آباد

ما در این پست قصد داریم در مورد  قیمت خرید زمین در روستای باندر مرزن آباد با شما دوستان صحبت کنیم و شما را با این روستای سرسبز و دنج بیشتر اشنا کنیم . اگر به دنبال سرمایه گذاری و خرید زمین در مرزن آباد شمال کشور عزیزمان هستید و می خواهید در شهر مرزن آباد و روستاهای حومه اقدام به خرید زمین با قیمت مناسب و ارزان کنید پیشنهاد ما به شما روستای باندر مرزن آباد است .

به جراٖت میتوان گفت که روستای باندر یکی از روستاهای برند و عالی برای زندگی و سرمایه گذاری مرزن آباد است  و صد در صد سرمایه گذاری در این روستا برایتان بسیار پرسود خواهد بود . قیمت زمین در باندر با توجه به موقیعت زمین و سنددار بودن و در داخل بافت  یا خارج از بافت قرار داشتن ان با هم متفاوت می باشد . و این را هم خدمتان عرض کنم که زمین های باندر معمولا از سه میلیون تومان شروع می شود و شما حتی  می توانید با سرمایه نه خیلی زیاد در شمال دارای زمین و ملک شوید 🙂

خرید زمین خارج از بافت مرزن آباد باندر

در مرزن آباد و روستاهای اطراف زمین های خارج از بافت زیادی وجود دارد و به طور کلی دو دسته از افراد با دو هدف متفاوت اقدام به خرید زمین های خارج از بافت  در شمال می کنند :

  • دسته اول : افراد بومی و کمی افراد غیر بومی که که هدفشان از خرید زمین خارج از بافت کسب درامد از طریق کشاورزی و کشت محصولات می باشد . مثلا به این نیت  زمین خارج از بافت در مرزن آباد و روستاهای اطراف می خرند که در ان کارهای کشاورزی و باغی انجام دهند یعنی در فصل  بهار و تابستان برنج و کشت سبزیجات به درامد برسند یا در زمین خود درختکاری کنند .
  • دسته دوم : این دسته افرادی هستند که قصد دارند سرمایه گذاری های بزرگی را انجام دهند و معمولا با مشورت املاک های بزرگ و باتجربه در منطقه به خرید زمین های متراژ بالا در  شمال با کاربری کشاورزی می زنند و زمین هایی که این افراد می خرند معمولا الحاق به بافت ( چسبیده به بافت ) هستند و پیش بینی می شود در طرح  بروز رسانی طرح هادی بعدی ، زمین خریداری شما وارد طرح مسکونی قرار بگیرد و با اینگونه سرمایه گذاری به سود بالایی دست پیدا می کنند .

قیمت زمین های خارج از بافت در روستای باندر مرزن آباد در حال حاضر معمولا  بین سه میلیون تومان معامله می شود . البته این قیمت زمین های خارج از بافت می باشد و زمین های که چسبیده به بافت یا به اصطلاح الحاق به بافت می باشد قیمتی بالاتر نسبت به زمین های خارج از بافت دارد و  قیمتش تقریبا نزدیک به زمین های داخل بافت است . اگر شما عزیزان می خواهید اطلاعات و اگاهی کامل نسبت به خرید زمین در مرزن آباد و روستای باندر و حومه داشته باشید ما کامل در  پست خرید زمین در مرزن آباد برای شما عزیزان توضیح داده ایم .

زمین های داخل بافت در باندر مرزن آباد

روستای باندر مرزن آباد یکی از روستاهای در حال رشد و توسعه می باشد که سرمایه گذاری و خرید زمین و ملک را به شدت به شما پیشنهاد میکنیم . قیمت خرید زمین های داخل بافت در حال حاضر در  باندر مرزن آباد تقریبا از هفت میلیون تومان معامله می شود که باز خدمتتون عرض میکنم که با توجه به موقیعت زمین متفاوت و شناور  می باشد .


گروه حرفه ای و باتجربه املاک ویلانوشهر و املاک پورولی همراه شماست تا بهترین سرمایه گذاری را در زمینه خرید زمین و ویلا در شمال نوشهر ، مرزن آباد و کجور داشته باشید  🙂


 

اگر شما زیبایی های مرزن آباد را بخواهید با جایی مقایسه کنید من زانوس کجور را پیشنهاد میدم الان گردشگری زانوس که معروف هم هست نمونه بارز این زیبایی است.

 

 

 

  • آگهی دهنده : ویلا نوشهر
  • شماره تماس : 09119911028
  • کد ملک : 0013