زمان انتشار : 8 ماه پیش
 • اشتراک بگذارید :

قیمت زمین نیرس و بسطام کجور

برای مشاوره و سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش زمین ، ویلا ، خانه روستایی حتما حتمااا تاکید میکنم که با مشاورین و متخصصین باتجربه مشورت کنید تا بهترین و مناسبت ترین فایل ها را در اختیارتان قرار دهند . مشاورین املاک ویلا نوشهر و املاک پورولی شما عزیزان را برای خرید زمین در نوشهر و کجور همراهی میکنن تا معامله و سرمایه گذاری پرسود و مطمنی داشته باشید .

 

روستاهای استان مازندران از بکرترین و زیباترین مقاصد گردشگری شمال کشور عزیزمان ایران می باشد که به دلیل مناظر زیبا ، طبیعت دیدنی، خدادای و اب و هوای خوش و سالم همیشه مورد توجه توریست ها و غیر بومی نشین ها قرار گرفته است .

روستای زیبا و سرسبز نیرس و بسطام در منطقه ی کوهستانی شهر کجور قرار دارد که به دلیل طبیعتی که دارد نظر بسیاری از غیر بومی نشین ها را بخود برای سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش زمین ، ویلا و خانه روستایی جلب کرده است  .

قیمت زمین در منطقه ی کجور روستای نیرس بسطام متفاوت است ، قیمت زمین نسبت به داخل بافت یا خارج بافت زمین ، سند دار بودن یا قولنامه ایی بودن زمین ، موقیعت جغرافیایی زمین ، اب و برق و گاز بر روی زمین هست یا نه که همه ی این گزینه ها بر قیمت زمین تاثیرگذار می باشد و در نظر گرفته می شود . قیمت زمین معمولا در نیرس و بسطام از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان شروع می شود .

 

قیمت زمین نیرس و بسطام کجور

معرفی روستای نیرس و بسطام کجور 🙂

روستای نیرس و بسطام واقع در دهستان پنچک رستاق شهر کجور در شهرستان نوشهر می باشد که یکی از روستاهای بکر با طبیعتی بسیار دیدنی و کوهستانی است به دلیل نزدیکی این دو روستا به هم یکی قلمداد شده و معمولا نام انها با هم اورده می شود . در میان ۶۴ روستای منطقه ی کجور روستای نیرس و بسطام هم مانند بقیه ی روستاهای کجور از نعمات و موهبت های خدادای بیشماری برخوردار است  . ما خرید زمین و ویلا را در این روستای بی نظیر و بکر را  برای سرمایه گذاری و زندگی  که بخواهید از هیاهو و شلوغی زندگی صنعتی و شهری دور باشید و در یک محیط دنج و ارام و خوش اب و هوا سکونت داشته باشید حتماااا به شما توصیه می کنیم .

برای دستیابی به روستای نیرس و بسطام باید از یک مسیر پر فراز جنگلی بگذرید که این جاده ی جنگلی به زیبایی این روستای کوهستانی افزوده است . در واقع راه دسترسی به انها از سه راهی دواب به سمت کجور و  در مسیر جاده ی رضا شاهی می باشد که بعد از روستای دواب ـ حسن اباد ـ نیرس  و بسطام قرار دارد .

خرید زمین داخل بافت در کجور 

منظور از زمین های داخل بافت چیست ؟!

اگر به شهرهای روستایی و اطراف شهرهای بزرگ دقت کنید متوجه خواهید شد که در بعضی از مناطق هیچگونه ساخت و سازی صورت نگرفته است و فقط درختکاری و برای کشاورزی است .

در واقع زمین های داخل بافت به زمین هایی گفته می شود که در داخل بافت اصلی شهر می باشند و خارچ از شهر نیستن .

اهمیت خرید زمین داخل بافت :

 1. از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار هستند .
 2. اجازه ساخت و ساز خانه ، ویلا و بنا را دارید که در زمین های خارج بافت اجازه ساخت و ساز ندارید .
 3. قیمت و ارزش بنا و  زمین های داخل بافت بالاتر از خارج از بافت است .

فروش زمین در نیرس و بسطام کجور

فکر نکنم کسی پیدا شود که منکر طبیعت های بکر و دیدنی و خدادای شمال کشور شود و دوست نداشته باشد در این  منطقه ی بهشتی زندگی کند یا حتی به عنوان گردشگر و توریست دوست نداشته باشد به شمال کشور سفر کند و از این همه نعمت خدادای مثل :کوه ،جنگل های انبوه، دریا ، رودخانه های پراب ، اب و هوای سالم و پاک ، ابشار های بلند ، چشمه های اب گرم ، طبیعت خاص و زیبا  و … لذت ببرد . پس برای خرید زمین در شمال کشور بخصوص نوشهر و کجور حتما اقدام کنید 🙂

مشخصات کلی زمین در نیرس و بسطام :

 • ادرس : مازندران ـ شهرستان نوشهر ـ شهر کجور ـ روستای نیرس و بسطام
 • متراژ : ۲،۰۰۰ متر 
 • قیمت متری :۳،۵۰۰،۰۰۰ تومان 
 • قیمت  کل : ۷،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ (تقریبی)
 • نوع کاربری : داخل بافت می باشد 
 • انشعابات : اب ـ برق ـ گاز روی زمین
 • توضیحات بیشتر : زمین بر جاده ی اصلی می باشد 
 • فاصله تا جنگل : چسبیده به جنگل
 • معاوضه با : ندارد 

سایر اطلاعات زمین : این زمین دارای قیمت مناسب و پایین می باشد برای فروش فوری 

مشاورین املاک ویلا نوشهر خرید زمین بالا در نیرس و بسطام  را توصیه میکنن به دلیل موقیعت زمین و قیمت مناسبش صد در صد یکی از معامله های پرسودی می باشد با ما تماس بگیرید تا شما عزیزان را بیشتر راهنمایی کنیم که از سرمایه گذاری خود هرگز پشیمان نشوید .

زمین متراژ بالا در کجور نوشهر

 

مسلما با افزایش رشد قیمت زمین های نوار ساحلی شمال کشور زمین های ییلاقی و روستایی هم رشد کرده است و مورد توجه بسیاری از سرمایه داران و غیر بومی ها قرار گرفته است که زمین های منطقه ی کجور هم از این قاعده مستثنا نبوده است . هونطور که شما عزیزان بهتر از ما می دانید زمین های هکتاری و متراژ بالا به دلیل  قیمت پایین تری که نسبت به زمین های متراژ پایین دارد همیشه  گزینه ی مناسب و یکی از بهترین راهها برای افزایش سرمایه است و معمولا سرمایه داران و سرمایه گذاران به سراغ خرید زمین هکتاری می روند چون ازسرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش زمین هکتاری و متراژ بالا اگاه و اشنا هستند و می دانند که از این راه  می توانند سود بالایی کنند و در مدت زمان کوتاهی سرمایه ی خود را چند برابر کنند .

حالا با توجه به توضیحات بالا توصیه ی ما با شما دوستان و عزیزان این هست که اگر به دنبال خرید زمین های هکتاری و متراژ بالا در منطقه ی کجور و نوشهر هستید و به دنبال ان هستید که در مدت زمان کوتاه افزایش سرمایه ی چند برابری داشته باشید در  روستای نیرس و بسطام و روستاهای همجوار منطقه ی کجور برای سرمایه گذاری و خرید زمین اقدام کنید که در اینده نه چندان دور شاهد رشد و توسعه ی بیشتر منطقه ی کجور خواهیم بود و صد در صد شما سود بالایی از سرمایه گذاری خود کرده اید 🙂کامل ترین فایل زمین و ویلا  در نوشهر و کجور و مرزن آباد در  ویلانوشهر و املاک پورولی  

 • آگهی دهنده : ویلا نوشهر
 • شماره تماس : 09119911028
 • کد ملک : 007